Калушанин, який побив табуретом по голові свого батька, проведе 5 років за ґратами

 • У січні поточного року прикарпатські поліцейські взяли під варту підозрюваного, який побив свого батька. 35-річний калушанин в ході побутового конфлікту наніс батьку низку ударів по тілу. 18 травня Калуський міськрайонний суд завершив розгляд кримінального провадження щодо побиття.

  Згідно з матеріалами справи, обвинувачений за місцем свого проживання, діючи умисно, на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин, за допомогою дерев’яного табурета, металевої милиці та ніжки від стола завдав ударів по голові та руках своєму батькові, від яких той впав на підлогу, пише “Галицький кореспондент“.

  Потерпілий отримав тілесні ушкодження у вигляді відкритої черепно-мозкової травми, забій головного мозку середнього ступеня тяжкості, множинні забійні рани, синці, що згідно висновку експерта відносяться до тяжких тілесних ушкоджень, як таких, що є небезпечні для життя в момент спричинення.

  У судовому засіданні, обвинувачений свою вину у вчиненні злочину, який йому інкримінується, визнав. Вказав, що не може пояснити причину такої своєї агресії. До цього випадку відносини з батьком в нього були добрі. Розкаюється за вчинене і дуже жалкує, що так вчинив.

  Потерпілий станом на час розгляду цієї кримінальної справи помер.

  “Під час постановлення вироку суд враховував, що згідно з висновком судово-психіатричного експерта обвинувачений психічними розладами не страждає і не страждав на період часу, що відноситься до інкримінованих йому протиправних дій. Виявляє ознаки РПП внаслідок вживання психоактивних речовин та алкоголю, резидуральний розлад особистості та поведінки”, – йдеться в дописі.

  На період часу, що відноситься до інкримінованого йому злочину перебував у стані та перебуває на даний час, при якому здатний повною мірою усвідомлювати свої дії та керувати ними. Застосування примусових заходів медичного характеру не потребує.

  Таким чином суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років.

  До теми: Забив до смерті: на Прикарпатті затримали 33-річного чоловіка

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!