Калуська гімназія з вересня стане ліцеєм

У березні цього року прийняли новий закон «Про повну загальну середню освіту», відповідно до якого змінюються типи закладів. Тож свій статус планує поміняти і Калуська гімназія ім. Дмитра Бахматюка.

Про це «Калуш ФМ» повідомила директорка гімназії Оксана Табачук.

За її словами, новий закон передбачає, що початкова школа забезпечуватиме початкову освіту (1-4 класи), гімназія – базову середню освіту (5-9 класи), а ліцей – профільну середню освіту (10-12 класи).

“Відповідно, якщо ми залишимося гімназією, то тоді не будемо мати старшої ланки, тобто 10-12 класів. А оскільки ми хочемо зберегти заклад в тому вигляді, який є зараз, де навчаються обдаровані діти, де можемо готувати їх до навчання в старших класах, то вирішили поміняти статус на ліцей, який як виняток за рішенням засновника надаватиме як базову, так і профільну освіту. Відповідно до закону таке рішення (як виняток) може приймати міська рада, якщо місто має понад 50 тисяч населення”, – пояснила директорка.

Адміністрація гімназії вже підготували проєкт Статуту і подали в міську раду на вивчення.

“Сподіваюся, що до вересня ми отримаємо новий статус і будемо Калуським ліцеєм ім. Д. Бахматюка”, – зазначила Оксана Титівна.

Нагадаємо, на Прикарпатті підрядник взяв понад мільйон гривень авансу за невиконаний ремонт школи

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!