Калуська міська рада отримала два штрафи за ігнорування рішення суду

 • На пленарному засіданні сесії Калуської міської ради 30 липня депутати вкотре розглянули проєкт рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства громадянам пільгових категорій».

  Йдеться про вісім ветеранів АТО, яким пропонували виділити по 2 га землі в районі житлового масиву «Підгірки». Попри те, що суд зобов’язав міську раду виділити землю учасникам АТО, депутати проєкт рішення знову не підтримали, інформують “Вікна“.

  Нагадаємо, 12 лютого колегія суддів Восьмого апеляційного адмінсуду визнала протиправним рішення Калуської міської ради, яким відмовили восьми учасникам АТО у виділенні земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

  Таким чином, суд апеляційної інстанції залишив без змін рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 7 жовтня 2019 року про задоволення позову учасників АТО до Калуської міської ради в частині визнання протиправними та скасування рішення про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, та зобов’язання органу місцевого самоврядування надати такий дозвіл.

  Як повідомив на сесії начальник управління земельних відносин Володимир Мельник, відкрили виконавче провадження, а на міську владу вже двічі накладали штраф за невиконання рішення суду, спочатку 5 100 гривень, потім вдвічі більше — 10 200 гривень.

 • Крім того, повідомив Володимир Мельник, виконавча служба звернулася у правоохоронні органи щодо порушення кримінальної справи за невиконання рішення суду.

  Нагадаємо, на Прикарпатті навчальному закладу повернули 40 гектарів землі

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!