Калуська міська рада відмовилася виділяти кошти на ремонт гуртожитку

Ще наприкінці минулого року у Калуші порушили питання стану гуртожитку на вул. Тихого, 11. Мовляв, умови там жахливі, люди не мають де помитися через відсутність душових, у туалетах 30 років не було ремонту, скрізь цвіль і протяги.

Депутат міської ради Ігор Хемич звернувся до влади з проханням закласти у бюджет розвитку міста на наступний рік кошти на проведення ремонту в цьому гуртожитку.

 

У січні Калуська міська рада розподілила бюджет розвитку, проте коштів для гуртожитку на вул. Тихого, 11 не виділила. Тож, на січневій сесії Хемич вніс свої пропозиції до розподілу видатків бюджету. А саме: просив таки передбачити кошти на капремонт у гуртожитку — влаштування тут душових і ремонт туалетів. Також він запропонував виділити кошти на капітальний ремонт бетонної відмостки чотирьох житлових будинків — на вул. Тихого, 2, 7 і 9 та на вул. Коновальця, 3. Проте тоді до розподілу ці об’єкти не включили, мотивувавши це тим, що пропозиція подана з голосу і не названі конкретні суми, інформують “Вікна”.

Днями на пленарному засіданні сесії Калуської міської ради під час розгляду питання про внесення змін до бюджету Ігор Хемич повторив свої пропозиції — вже з сумами. А саме: для капремонту бетонної відмостки у будинках на вул. Коновальця, 3 і на вул. Тихого, 2 запропонував виділити по 80 тис. гривень, а для будинків на вул. Тихого 7 і 9 — по 120 тис. гривень. Для гуртожитку на вул. Тихого, 11 депутат запропонував виділити 300 тис. гривень тощо.

Проте жодну пропозицію депутата колеги не підтримали. Як зазначив міський голова Ігор Матвійчук, можна проголосувати за все що завгодно, але потрібні надходження у бюджет.

“Гіршого місця для людей немає, ніж на Тихого, 11. Це вже “перебор”, — прокоментував відмову голосувати за виділення коштів для ремонту гуртожитку Ігор Хемич.

До теми: на Калущині ремонтують міст через Дністер 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!