Калуська міська рада виділила гроші на лікування для 42 онкохворих

 • 25 лютого Калуська міська рада прийняла рішення про виділення одноразових грошових допомог на лікування онкологічних хворих мешканців Калуської громади. Допомогу виплатять 42 мешканцям на 264 тис. гривень.

  Також міська рада виділила одноразові грошові допомоги на лікування 12-ти дітей, хворих на цукровий діабет. Програмою соціального захисту на 2021 рік на виплату таких допомог передбачено 1,5 млн гривень, інформують “Вікна”.

  За перші два місяці року допомогу виділили для 63 онкологічних хворих на загальну суму майже 400 тис. гривень. Нагадаємо, у 2020 році у Калуші виділили допомоги 232-ом онкологічним хворим на майже 1 млн 371 тис. гривень, а програмою на такі виплати було закладено 1,4 млн гривень.

  Також міська рада виділила одноразові грошові допомоги на лікування 12-ти дітей, хворих на цукровий діабет — загалом 60 тис. гривень. Розмір такої допомоги фіксований і становить 5 тис. гривень. Програмою соціального захисту на надання одноразових грошових допомог на лікування дітей, хворих на цукровий діабет у 2021 році передбачено 176 тис. гривень.

  На території громади станом на 1 січня проживає 33 дітей, хворих на цукровий діабет. З початку року міська рада вже виділила 90 тис. гривень на лікування 18-ти дітей.

 • Читайте також: На Калущині на коронавірус хворіють майже 40 медиків

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!