Калуська міська рада запускає реформу медицини

  • 23 листопада на своєму засіданні депутатська комісія з гуманітарних питань Калуської міської ради погодила зміни до статуту Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги. Відповідний проект рішення має розглянути сесія Калуської міської ради наступного тижня. У випадку його затвердження, зміни у калуській медицині розпочнуться вже з наступного року.

    Як зазначив головний лікар закладу Михайло Гаврилишин, технічно і матеріально Калуська “первинка” до реформи готова більше, ніж будь-хто. Хоча терміни запровадження реформи дуже стислі, тому нюанси «можуть вилізати», інформують «Вікна».

    Головні зміни до статуту — це зміна юридичного статусу поліклініки. Зараз це комунальний заклад, а буде неприбуткове комунальне підприємство. Крім того, під юрисдикцію центру фактично переходить дитяча поліклініка.

    Якщо педіатри залишаться у Калуській ЦРЛ, то у такому разі вони не зможуть отримати фінансування за укладеними угодами через Національну агенцію, ні виписувати рецепти, за яким вартість ліків буде відшкодовувати держава.

  • Раніше йшлося, що дитяча поліклініка перейде «під крило» міської.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!