Калуська поліклініка перемогла у конкурсі від Програми розвитку ООН

 • У рамках проєкту з метою організації нової якості охорони здоров’я для жителів віддалених населених пунктів громади комунальне некомерційне підприємство «Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» переміг у конкурсі.

  Про це інформують “Вікна”.

  Поліклініка на умовах співфінансування отримає портативну медичну діагностичну систему, медичні меблі, комп’ютерний комплекс, можливість навчання спеціалістів роботі з медичним обладнанням та інформаційно-технічну підтримку, інформують “Вікна” з посиланням на сайт Калуської міської ради.

  Загальний бюджет проєкту понад 115 тис. гривень.

  Заявку на участь у конкурсі підготували головний спеціаліст відділу підприємництва та грантів управління економічного розвитку міста міської ради Тетяна Сеньків спільно з директором, головним лікарем КНП «Калуський міський центр первинної медико–санітарної допомоги Калуської міської ради» Михайлом Гаврилишиним.

  Раніше йшлося, що для Новицької та Калуської громад можуть придбати мобільні діагностичні комплекси.

  Йдеться про покращення доступу вразливих груп населення до якісних медичних послуг та швидкої діагностики. Мета проєкту — забезпечити нову якість охорони здоров’я для жителів віддалених населених пунктів Івано-Франківської області.

  У рамках ініціатив передбачається придбати 14-ти мобільних діагностичних комплексів для амбулаторій та комунальних некомерційних центрів первинної медичної допомоги, ФАП, навчання персоналу тощо. Орієнтована вартість одного кейса — 80,7 тис. гривень (внесок ПРООН).

  Читайте також: у франківському ліцеї №11 завершують реконструкцію опалення

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!