Калуські забудовники пообіцяли вирішити проблеми з болотом у місті

Калушани обурені станом доріг біля об’єктів будівництва.

Мешканці одразу декількох вулиць, а саме: Лесі Українки (12,12а, 14), Біласа Данилишина (10,12,14), Олени Пчілки та Павлика, звернулися із відповідною скаргою до депутата Калуської міської ради Руслани Овсеєнко. Люди кажуть, що живуть у суцільному болоті.

“Уже протягом двох тижнів машини із забудови на пр.Л.Українки, що по сусідству з Еліте та АТБ вивозять землю. Автошляхи вкрай попсували. Місцеві мешканці додають, що тут ані пройти, ні проїхати. Бруд з цієї території розноситься на головну та прилеглі до проспекту Лесі Українки вулиці, а далі по всьому місту. Такою дорогою до помешкань, мовляв, відмовляється їхати навіть таксі”, – розповідає депутат.

Русалана Овсеєнко повідомляє, що разом із іншими представниками влади, зустрілася та поспілкувалася із керівником проекту від замовника Ігорем Наконечним:

“Забудовник, хоч і виправдовувався, що не лише їхні машини нищать дорогу, а і вантажники, які ідуть на розгрузку до магазину АТБ, та деякі дороги відремонтувати пообіцяв. Зокрема, на повороті від шиномонтажа до будинку №12 (засиплять шутром). Також розрівняють трактором дорогу, яка проходить біля будинку №12 Лесі Українки, біля єврейського цвинтаря на трикутній розав’язці. Але це все зроблять, за словами Ігоря Наконечного, по закінченню вивозу землі, тобто треба ще пару днів зачекати. Пообіцяв також почистити дороги від грязюки, біля в’їзду на будівництво з обох сторін, щоб не розносилось болото по всьому місту”, – написала Руслана Овсеєнко.

Варто зауважити, “Пастку” для автомобілів у Калуші засипали відходами

Читайте також: Як після війни: в мережі розмістили фото понищеного дитмайданчика у Калуші

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!