Калуську друкарню спустили з молотка

 • У Калуші продали приміщення колишньої друкарні.

  Сьогодні, 20-го квітня, у приміщені Калуської міської ради відбувся аукціон, на якому бувлише один лот – приміщення колишньої калуської друкарні на вулиці Шевченка, 4, повідомляє Калуш FM.

  В аукціоні брали участь три учасники. Початкова ціна була трохи більша ніж 1 мільйон 466 тисяч гривень.

  Один з претендентів припинив боротьбу після першого підняття ціни на, інший – після другого підняття.

  Як наслідок, перемогла Гелемей Ольга, яка погодилась заплатити з приміщення колишньої калуської друкарні 1 мільйон 760 тисяч гривень.

  Площа приміщення 570, 9 кв.м. Його продали без зазначеного цільового призначення, тобто покупець буде сам визначатись, що буде знаходитись в приміщенні.

  Ольга Гелемей, каже, що є приватним підприємцем і купила це приміщення без будь-яких партнерів. З тим, яку діяльність вестиме у придбаному приміщенні, жінка ще не визначилась.

  За її словами, можливо, коли будівлю відреставрують, то відкриють там медичний центр.

  Члени аукціонної комісії – заступник міського голови Руслана Вайда та голова Фонду комунальної власності Калуша Олександр Челядин результатом аукціону задоволені. Назвати прізвища ще двох учасників аукціону, члени аукціонної комісії відмовились. Приміщення колишньої калуської друкарні хотіли продати з аукціону ще в 2016 році, але тоді не знайшлося учасників.

  Нагадаємо, через негоду у Калуші припинили навчання у навчальних закладах міста. 

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!