Калуський борець Олександр Дідошак здобув «срібло» чемпіонату України U-23

• В Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа» відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків до 23 років.

Особисто-командні змагання проводилися в десятьох вагових категоріях, у двох з яких тріумфаторами стали учні Академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Нафтохімік”.

Зокрема, у ваговій категорії до 61 кг переміг Андрій Джелеп, а бронзові медалі здобули Валентин Блясецький та Андрій Демкович.

А у ваговій категорії до 70 кг срібну медаль виборов вихованець заслуженого тренера України з вільної боротьби Юрія Кірілова 19-річний калушанин Олександр Дідошак, який нині теж навчається в Академії боротьби Прикарпаття. У фінальній сутичці він поступився старшому й більш досвідченому вихованцю цього закладу Ігорю Никифоруку.

У вересні минулого року Олександр Дідошак теж брав участь у чемпіонаті України з вільної боротьби U-23, що проводився у Житомирі, та здобув «бронзу» у ваговій категорії до 65 кг.