Калуський фермер привіз для переселенців 30 ящиків яблук

 • У пункт збору та видачі допомоги вимушеним переселенцям, що діє на базі ліцею №3, акумулюють допомогу від благодійників.

  За словами директора ліцею Михайла Коротича, який нині за сумісництвом координує пункт видачі, випускник ліцею №3, а нині — фермер з Калущини Ігор Слюзар привіз для вимушених переселенців 30 ящиків яблук, інформують “Вікна”.

  Вагому допомогу надали і мешканці Довгого Войнилова, які привезли два мікроавтобуси допомоги з домашніми тушонками, рибними консервами та іншою гуманітарною допомогою високої якості.

  7 березня, за словами Михайла Коротича, у пункт видачі на базі ліцею звернулися близько 100 людей. Особливо вразила історія дівчини з Харкова. Разом із іншими продуктами освітяни запропонували їй взяти і моркву. Вона почала плакати і розповіла свою історію: коли довелося втікати з Харкова, то у пакеті мала тільки 3 брудні морквини.

  “З таких історій після війни треба книгу писати. Ми всі плакали”, — розчулився директор ліцею.

  За словами Михайла Коротича, ліцей не тільки роздає продукти та одяг вимушеним переселенцям, але й відправив вже близько двох тонн допомоги у Київ та Білу Церкву.

  Продукти періодично закінчуються, тож, коли виникла потреба, директор сам закупив круп і олії на 1500 гривень.

  Нині пункт збору та видачі допомоги вимушеним переселенцям просить калушан приносити рис, гречку, олію.

  Пункт працює щодня до 18:00 за адресою: м. Калуш, вул. Дзвонарська, 4.

  На Прикарпатті вже прийняли понад 36 тисяч біженців

  Коломияни шиють медичні сумки для військових (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!