Калуський “рибоохоронний патруль” виявив сітку в одному з озер у селі Новиця

 • У Калуші і на території району активісти перевірили водойми. Шукали порушників-браконьєрів. У селі Новиця таки виявили сітку в одному з озер, але її власника не знайшли.

  Як відомо, з 1 квітня в Україні розпочалася нерестова заборона на вилов риби. Тривалість заборони відрізняється залежно від областей та водойм. Втім, у деяких регіонах продовжують виловлювати рибу, наносячи непоправної шкоди, інформують “Вікна”.

  У Калуші Громадська організація “Клуб рибалок Калущини”  разом із громадськими помічниками періодично роблять невеликі рейди водоймами району, щоб пересвідщчитися у відсутності браконьєрів. Чергову перевірку було здійснено вчора. Розпочали з міського парку. Тут, як з’ясувалося, деякі рибалки ловили на два-три спінінги. Дізнавшись про “рибоохоронний патруль”, вони поспіхом змотали снасті.

  Активісти тим часом подалися на Лімницю, де застали всього одного риболова. Фактів порушень незаконним методом лову виявлено не було. На інших водоймах також не натрапили на порушників.

  Єдиний випадок трапився у селі Новиця. Там перевіряли два озера, на одному з яких помітили одну сітку. Власника її, щоправда, на місці не було.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!