Калуський шахіст посів І місце серед юнаків на чемпіонаті України

 • Калушанин Валентин Прокоф’єв посів перше місце серед юнаків до 16-ти років у чемпіонаті України з блискавичної гри в шахи серед чоловіків.

  Шахісти з Прикарпаття Валентин Прокоф’єв, Богдан Лозинський та Олександр Васинда вперше поїхали на найпрестижніший шаховий турнір в Україні, який відбувався з 21 по 30 вересня 2021 року в селі Омельнику Полтавської області. Прикарпатці взяли участь у відкритому особистому чемпіонаті України з шахів (класичні шахи) — півфіналі серед чоловіків, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Вікна”.

  Молоді шахісти отримали величезний досвід, адже серед 66-ти шахістів, які взяли участь у турнірі, було вісім гросмейстерів, три міжнародних майстри, 11 майстрів спорту України та 34 кандидати у майстри спорту.

  У результаті Валентин Прокоф’єв показав найкращий результат серед шахістів із Прикарпаття, посівши 16-те місце з 5,5 очок. Калушанину зовсім трохи не вистачило до призів.

  Проте Валентин Прокоф’єв посів перше місце серед юнаків до 16-ти років у чемпіонаті України з блискавичної гри в шахи серед чоловіків.

 • Нагадаємо, Франківський школяр став майстром спорту України із шахів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!