Калуський центр первинної медико-санітарної допомоги купив два Renault Duster

 • 27 січня в електронній системі державних закупівель “Прозоро” відбувся тендер на закупівлю двох автомобілів для Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

  Бюджет закупівлі склав 1,2 млн гривень. Переможцем стала приватна виробничо-комерційна фірма «В.С.К.» (Івано-Франківськ), яка поставить автомобілі за ціною 1 млн 199 тис. гривень (в аукціоні взяли участь два учасники).

  За проєктом договору, термін поставки автомобілів — до 31 травня 2022 року. Як повідомив «Вікнам» головний лікар міського центру Михайло Гаврилишин, зараз усі амбулаторії в селах громади забезпечені автомобілями: свого часу їх закупівлю для сільської медицини фінансували за окремою державною програмою. Окрім того, медики міської поліклініки мають у своєму розпорядженні два автомобілі, проте цього, за словами Михайла Гаврилишина, недостатньо. Зокрема, у зв’язку з тим, що розширюється спектр послуг, які міський центр надає з виїздом до пацієнта: мобільний забір аналізів, мобільна психіатрична бригада, мобільна реабілітаційна допомога, мобільна паліативна допомога тощо.

  Закупівлю одного автомобіля профінансував міський бюджет, відтак кошти центру виділили за програмою фінансової підтримки, другий — центр купує за рахунок своїх доходів.

  Очікується, що автомобілі прибудуть до Калуша у квітні-травні, адже є певні затримки з їх доставкою з-за кордону.

  За технічними характеристиками, це мають бути автомобілі марки Renault Duster LIFE 1.6, 2021 року випуску, розраховані на п’ять місць.

  Читайте також: У Калуші не знають, як виплатити зарплату медикам

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!