Кандидатів у президенти закликали продавати квитки на дебати й передати кошти на лікування онкохворим дітям

 • Благодійний фонд Tabletochki, який захищає інтереси онкохворих дітей і їхніх сімей в Україні, звернувся до кандидатів у президенти Петра Порошенка та Володимира Зеленського, повідомляє Громадське.

  В організації закликають політиків відкрити продаж квитків на дебати, а зібрані кошти спрямувати на лікування онкохворим дітям:

  «Як громадяни ми впевнені, що дебати між кандидатами в Президенти мають бути відкритими для всіх. І у кожного громадянина має бути можливість купити квиток. Грошей від продажу квитків фонду Tabletochki вистачить, щоб купити ліки на три місяці», — зазначили у фонді.

  Там додали, що рак не має політичних уподобань:

  «Щодня ми вирішуємо, чи будуть жити діти, які борються з раком. І чи зможуть вони колись проголосувати на виборах Президента України. У вас є 24 години на відповідь», — наголосили у Tabletochki.

  У штабах Порошенка та Зеленського Громадському повідомили, що їм наразі не відомо про цей заклик.

  Нагадаємо, наразі вирішується питання проведення дебатів перед другим туром президентських виборів в Україні.

  Кілька днів тому Зеленський покликав Порошенка на дебати на стадіон «Олімпійський» (ВІДЕО)

  Петро Порошенко погодився  на його умови, а вчора, 7 квітня, назвав дату, час і місце, де чекатиме на Зеленського

  Читайте також: “Ізоляція, привіт”: відома укрвїнська акторка втрачає друзів через вибори

  Відкрите звернення до кандидатів у Президенти України

  ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО КАНДИДАТІВ У ПРЕЗИДЕНТИ ВІД ФОНДУ «ТАБЛЕТОЧКИ».Шановні кандидати в Президенти, Петро Порошенко і Владимир Зеленский!Як громадяни ми впевнені, що дебати між кандидатами в Президенти мають бути відкритими для всіх. І у кожного громадянина має бути можливість купити квиток.Ми закликаємо вас відкрити продаж квитків на дебати, а на зібрані кошти подарувати шанс на життя онкохворим дітям.Грошей від продажу квитків фонду «Таблеточки» вистачить, щоб купити ліки на три місяці.Рак не має політичних уподобань. Він просто щодня забирає дитячі життя.Сьогодні ми вирішуємо, якій бути країні.Щодня ми вирішуємо, чи будуть жити діти, які борються з раком.І чи зможуть вони колись проголосувати на виборах Президента України.У вас є 24 години на відповідь.——Ми просимо всіх, хто підтримує нашу позицію, поширити це відео.

  Gepostet von Таблеточки am Montag, 8. April 2019

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!