Капсулу часу закладено! В Івано-Франківську будується розумне котеджне містечко

 • Що про нього відомо?

  20 березня на території будівельного майданчику майбутнього котеджного містечка OZON Village заклали капсулу часу. Дата, як ви розумієте, обрана не випадково: у День весняного рівнодення починали важливі справи ще наші пращури.

  Відео сюжет з події можна глянути тут https://ozon-ltd.com/news/zakladennia-kapsuly-chasu-v-ozon-village/.

  Надія Шалімова – керівник відділу продажу та маркетингу OZON Development, Івано-Франківськ:

  Капсула часу – давня світова традиція у будівництві. Для нас це не просто символ старту будівництва. Це також символ початку нової котеджної культури, яку ми просуваємо в Івано-Франківську, докладаючи усі свої знання та досвід у будівництві. Проєкт OZON Village відображає світогляд та цінності, яких ми дотримуємося в нашій компанії.

  Любомир Кітраль – співзасновник OZON Development, Івано-Франківськ:

  Ідея капсули виникла також і через саме місце. Колись тут поблизу розташовувалися мисливські угіддя і мисливський двір короля Данила Галицького. Тепер, майже 700 років потому, тут буде суперсучасне котеджне містечко європейського зразка, детальніше можна ознайомитись на сайті  https://ozon-ltd.com/.

 • Олег Шеремета – співзасновник OZON Development, Івано-Франківськ:

  Зазвичай, будівельники у капсулах часу обіцяють будувати “на совість”. Принаймні так було за часи СРСР. Погодьтеся, звучить досить примарно. Тому ми зробили наше послання більш конкретним: Ми будуємо за технологією, адже поняття “на совість” кожен розуміє по-своєму. Європейський стандарт – це і технологія будівництва, і матеріали, і показники енергоефективності будинків, до яких у нашій країні лише прагнуть.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!