Карантин: у Франківську вирішили закрити всі кафе, ресторани і торгові центри

 • Сьогодні, 16 березня, в Івано-Франківську відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Посадовці зібралися, щоб обговорити можливе питання закриття ЦНАПів, торгових центрів, кафе, ресторанів, клубів та всіх інших подібних закладів Івано-Франківська.

  За словами міського голови Руслана Марцінківа, це варто зробити, адже триває карантин у зв’язку з ризиком поширення коронавірусу.

  Наша комісія вповноважена прийняти таке рішення. Ми пропонуємо закриття цих закладів. По-простому: працювати повинні лише продуктові магазини, аптеки, заправки. Але рішення має бути виваженим і направленим на подолання ймовірного розповсюдження коронавірусу. Наразі випадків цього захворювання в нашій області немає“, – сказав Руслан Марцінків.

  Свою роботу в разі прийняття такого рішення повинні продовжити лише продуктові магазини, заправки і аптеки. Про необхідність такого кроку вчора оголосив міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець.

  Обласна адміністрація прийняла рішення обмежити прийом громадян. Пропоную таке зробити і нам“, – сказав Олександр Левицький, заступник мера.

  Бібліотеки, розважальні і спортивні заклади, спортзали, дитячі кімнати і так далі цим рішенням також рекомендується закрити. Крім того, всім підприємствам міста рекомендують перевести працівників на дистанційний режим роботи.

  Також ми звертаємось до всіх, хто торгує медичними засобами, антисептиками і так далі. Забезпечте доступність цих речей і не допускайте підвищення цін. Звертаюся взагалі до всіх – залишайтеся людьми, не підвищуйте ціни і допомагайте іншим“, – додав міський голова.

 • Комісія проголосувала “за” таке рішення. Таким чином, в Івано-Франківську ввели всі вищеперераховані карантинні заходи. Рішення вступає в силу з 00:00 17 березня.

  Руслан Марцінків також попросив франківців не виходити з дому без потреби, адже самоізоляція – популярний зараз у світі метод боротьби з коронавірусом.

  Нагадаємо, нещодавно в Україні зафіксували першу смерть через коронавірус. Також у поліклініках Франківська через карантин вводять обмежувальні заходи.

  А з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, від 12 березня до 3 квітня всі без винятку навчальні заклади в Україні закрили на карантин.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!