Каратистка Анжеліка Терлюга здобула третє олімпійське срібло для України

• Українська каратистка Анжеліка Терлюга у запеклій боротьбі здобула срібну медаль Олімпійських ігор у Токіо у ваговій категорії до 55 кг.

У фіналі змагань вона поступилась болгарській спортсменці Івет Горановій, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Україну молоду”.

Це перша медаль України у цьому виді спорту на Олімпійських іграх і третя срібна медаль українців у Токіо.

У напруженому півфіналі Анжеліка проявила справжній бійцівський характер, боролася до останньої секунди та перемогла представницю китайського Тайбею Вень Цзу-Юнь (4:4).

Проте у вирішальному поєдинку переконливішою все ж була суперниця з Болгарії Івет Горанова (4:1).

Президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка привітав Анжеліку Терлюгу, її наставників та Українську федерацію карате зі срібним олімпійським здобутком та побажав подальших перемог.

Нагадаємо, Каноїстка Людмила Лузан  стала бронзовою призеркою Олімпійських ігор-2020.