“Карпатнафтохім” продовжує “коптити” небо над Калушем

 • Корстувачі соцмереж публікують нові світлини із краєвидами ТОВ “Карпатнафтохім”. Підприємство продовжує викидати чорну кіптяву, пишуть “Вікна”.

  Калушанин Сергій Гумінілович переконаний, що нафтохімічне підприємство має сплатити штраф:

  “Я був в кількасот метрах біля труби. Запах горілого пластику дуже сильний. Такий факел та дим тільки при аварії на виробництві. Це має бути у виключних випадках, а не майже щодня. І в любому випадку, за це підприємство-забруднювач повинно сплатити штраф!”

  19143812_1418841538182135_3995365235207425961_o__large

  Фото: Сергій Гумінілович

  Тим часом нинішні і колишні працівники ТОВ “Карпатнафтохім” кажуть, що панікувати не треба. Зокрема, Ольга Єланіна коментує:

  “Підприємство не працювало 5 років. При пуску завжди є щось непередбачуване. Думаю, що більшість місцевих мешканців бажає відновлення роботи ТОВ “Карпатнафтохім”. Влада міста так само надіється на довготривалу роботу цього підприємства. І саме виконавчі органи з керівництвом підприємства мали би скоординувати надання інформації населенню, щоб не було різних чуток і здогадок. А підприємству бажаю найшвидшого безпечного пуску. Від чіткої, злагодженої роботи підприємства, та професійності робітників залежать прибутки ТОВ “Карпатнафтохім”.

  Раніше йшлося, що на початку червня підприємство запрацює, а на відкриття приїде прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

 • 9 червня на офіційному сайті підприємства з’явилося повідомлення, що “Карпатнафтохім” відновив роботу після 5-річної перерви, а у липні вийде на повну потужність.

  Проте згодом повідомлення з сайту зникло. Нової дати відновлення роботи підприємства офіційно не оголошено.

  Тим часом, управління Держпродспоживслужби у Калуському районі оприлюднило інформацію про ситуацію на виробництві поліолефінів. Зазначається, що 7-8 червня проводились пусконалагоджувальні роботи на виробництві. Відтак, мали місце аварійні залпові викиди, через що мешканці міста Калуш та села Мостище відчували у повітрі неприємний запах.

  Фото: Степан Іванишин

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!