“Карпатнафтохім” продовжує “коптити” небо над Калушем

Корстувачі соцмереж публікують нові світлини із краєвидами ТОВ “Карпатнафтохім”. Підприємство продовжує викидати чорну кіптяву, пишуть “Вікна”.

Калушанин Сергій Гумінілович переконаний, що нафтохімічне підприємство має сплатити штраф:

“Я був в кількасот метрах біля труби. Запах горілого пластику дуже сильний. Такий факел та дим тільки при аварії на виробництві. Це має бути у виключних випадках, а не майже щодня. І в любому випадку, за це підприємство-забруднювач повинно сплатити штраф!”

19143812_1418841538182135_3995365235207425961_o__large

Фото: Сергій Гумінілович

Тим часом нинішні і колишні працівники ТОВ “Карпатнафтохім” кажуть, що панікувати не треба. Зокрема, Ольга Єланіна коментує:

“Підприємство не працювало 5 років. При пуску завжди є щось непередбачуване. Думаю, що більшість місцевих мешканців бажає відновлення роботи ТОВ “Карпатнафтохім”. Влада міста так само надіється на довготривалу роботу цього підприємства. І саме виконавчі органи з керівництвом підприємства мали би скоординувати надання інформації населенню, щоб не було різних чуток і здогадок. А підприємству бажаю найшвидшого безпечного пуску. Від чіткої, злагодженої роботи підприємства, та професійності робітників залежать прибутки ТОВ “Карпатнафтохім”.

Раніше йшлося, що на початку червня підприємство запрацює, а на відкриття приїде прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

9 червня на офіційному сайті підприємства з’явилося повідомлення, що “Карпатнафтохім” відновив роботу після 5-річної перерви, а у липні вийде на повну потужність.

Проте згодом повідомлення з сайту зникло. Нової дати відновлення роботи підприємства офіційно не оголошено.

Тим часом, управління Держпродспоживслужби у Калуському районі оприлюднило інформацію про ситуацію на виробництві поліолефінів. Зазначається, що 7-8 червня проводились пусконалагоджувальні роботи на виробництві. Відтак, мали місце аварійні залпові викиди, через що мешканці міста Калуш та села Мостище відчували у повітрі неприємний запах.

Фото: Степан Іванишин

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!