«Карпатська Січ» розпочинає флешмоб #Галичина_Дивізія_Героїв

 • У рамках відзначення ювілею створення дивізії «Карпатська Січ» розпочинає флешмоб.

  Організація закликає кожного захисника України, який зараз воює на Східному фронті, опублікувати на своїй сторінці фото в однострої чи на місці служби з шевроном “Галичини” і хештегом #Галичина_Дивізія_Героїв.

  «Таким чином, ми разом нагадаємо українцям, що війна за нашу свободу розпочалась не шість років тому, а триває десятиліттями. І що сьогоднішні воїни є нащадками українських солдатів минулого. Якщо ж у вас ще досі нема шеврона дивізії — не проблема. Напишіть свої координати і ми надішлемо вам шеврон», – каже Михайло Стецик, керівник франківського осередку «Карпатської Січі».

  Він додає, що всі, хто з різних причин зараз не перебуває на фронті, можуть придбати шеврон за 40 гривень. Таким чином він заплатить за себе і за одного військовослужбовця. Це допоможе організації розіслати безкоштовні шеврони більшій кількості солдат на передовій.

  Нагадаємо, 28 квітня виповнюється річниця створення української дивізії “Галичина”. 77 років тому тисячі чоловіків із золотими левами на рукавах й левовими серцями в грудях взяли до рук зброю і стали на захист Батьківщини.

  Сьогодні нащадки не люблять згадувати їхні звитяги.

  «Не тільки “кошерні” історики та прогресивні політики, але й навіть багато “правих” забули про тих, хто поклав своє життя до ніг української нації, – акцентує Стецик і додає.  – “Карпатська Січ” пам’ятає мужність предків, і ми прагнемо продовжити їхню справу. Адже ворог, проти якого повстали українці у Другій світовій війні, досі не знищений, а лише змінив форму існування».

  Нагадаємо, три роки тому у Франківську пройшов марш пам’яті Дивізії “Галичина”.  Контакти щодо замовлення:
  WhatsApp, Viber: +380973740394
  Telegram: https://t.me/zastawa88
  Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100016866608422

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!