Карпатську вершину підкорили 150 калушан у вишиванках

  • Походи у гори для калушан уже кілька років як стали доброю традицією. Втім, напередодні Дня Незалежності похід став особливим. Карпатську вершину підкорили 150 мандрівників у вишиванках.

    Патріотичний вибух на горі Хом’як вирішили присвятити Дню Прапора та Дню Незалежності України, інформують “Вікна”.

    Враженнями від мандрівки сьогодні поділилася головний спеціаліст управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради Леся Боб’як:

    “Цей недільний день для 150 калушан став не просто вихідним, який можна провести в сімейному колі чи компанії друзів. На сьогодні для кожного з нас це стало надто більшим та важливішим. Виконання гімну – більш свідомим, спів українських пісень – більш душевним, вбрання у вишиванку – урочистішим, а дух – більш сильнішим, патріотичним та незламним”, – зазначила Леся Боб`як.

  • Довідка. Хом’як — вершина у південно-східній частині Ґорґан (Українські Карпати) на території Яремчанської міської ради Івано-Франківської області. Висота — 1542 м, перепад висоти у порівнянні з долиною Пруту — 700—800 м. Гора Хом’як є популярним пунктом у пішохідних маршрутах вихідного дня. З вершини видно сусідні гори і хребти: Синяк і Довбушанка (на північному заході), Явірник (на півночі), Ліснів (на сході), за ним хребет Рокети з Лисиною Космацькою. На південному сході видно Чорногірський масив з Говерлою.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!