КАСКО: як застрахувати машину правильно

 • Перше страхування автомобіля в історії відбулось у 1901 році. Сьогодні умови для цього набагато вигідніші для водія. Він здатен обрати найбільш привабливу програму з потрібними йому опціями та не переплачувати за непотрібні послуги.

  Саме за таким принципом можна оформити каско страхування від ARX — його представлено в п’яти програмах з різним набором пропозицій.

  Що має бути в договорі

  Страхування типу КАСКО на відміну від автоцивілки передбачає виплату страхової суми саме страхувальнику, незалежно від того, хто винен в пошкоджені машини. До того ж розширюються й варіанти страхових випадків. Найпоширеніші з них, котрі зазначені в усіх програмах КАСКО:

  • викрадення автівки;
  • повна загибель внаслідок стихійного лиха;
  • дорожньо-транспортна пригода.

  За потреби цей перелік можна розширити додатковими відшкодуваннями: за пошкодження вітрового скла та падіння предметів (наприклад, дерево під час зливи чи бурулька взимку).

  Додаткові приємні бонуси

  Залежно від ваших потреб та віку транспортного засобу ви можете вибрати більш розширену програму КАСКО. На сайті страхової компанії arx.com.ua представлено програму «Смарт» — продукт з можливістю отримати знижку. Умови для цього:

  • оформлення договору зі страховою компанією;
  • отримання спеціального OBD-пристрою;
  • авторизація в додатку SMART DRIVE на смартфоні;
  • активізація пристрою та синхронізація із застосунком.

  Далі за кожну поїздку можна набирати бали. Чим краще ви керуєте авто, тим більше ваша знижка за правильну поїздку. Наприклад, 10% ви вже отримуєте за встановлення пристрою, а максимальну знижку можна отримати до 35%.

  Програма «Все включено» в цей час передбачає найширше покриття всіх збитків. Серед переваг та особливостей — відсутність обмежень щодо кількості звернень протягом строку дії договору. Можна завдяки цьому захистити себе від ризику девальвації гривні — у цьому випадку можна оформити прив’язку до курсу євро. Також компанія пропонує на 50% відшкодувати заміну замків на дверях, запалювання тощо.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!