Кавоварки – основа найсмачніших кавових напоїв

 • Бадьорість з ранку та гарний настрій досягаються за рахунок смачного кавового напою, приготовленого з дотриманням усіх стандартів та правил.

  Іноді вранці не вистачає часу, щоби зібратися на роботу, а ще доводиться варити каву. Цю процедуру можна довірити спеціалізованим апаратам, щоб заощадити час та гарантувати отримання смачного напою.

  Потрібно лише підібрати кавоварку під свої запити. Існує безліч моделей, що відрізняються технічними характеристиками, параметрами та функціоналом. Не так просто купити кавоварку під свої запити, адже в цій різноманітності можна загубитися. У магазині «Фокстрот» можна вибрати критерії із системи фільтрів, а також уточнити цікаву інформацію у менеджерів.

  Типи кавоварок

  Перш ніж зробити вибір, необхідно проаналізувати велику кількість типів кавоварок. Виробники пропонують такі варіації:

  1. Рожкові. Перемелені в порошок зерна поміщаються в ріжок, через який пропускається гаряча вода і створюється кавовий напій. Міцність формується помелом та видом зерен. Ці моделі найпростіші та дозволяють приготувати кілька видів напоїв;
  2. Чалдові. Пристрої схожі за принципом з ріжковим кавоварками, але лише з однією відмінністю – в ріжок завантажується чалд, що являє собою порційну таблетку з кавою. Міцність і смакові якості неможливо змінити;
  3. Капсульні. Пристрої знову схожі за принципом роботи з чалдовими моделями, але основою роботи є капсули з меленою кавою. Цей варіант ідеальний для дому та офісів;
  4. Еспресо-комбайни. Є вбудована кавомолка, відповідно можна завантажувати як зерна, так і мелену каву;
  5. Автоматичні. Оптимальне рішення для кафе, ресторанів та барів. Повна автоматизація з можливістю приготувати кілька різновидів кавових напоїв. Є налаштування та можливість зміни характеристик напою.

  Кожен із варіантів має свої переваги, тому часто вибір визначається вартістю та зручністю експлуатації техніки.

  Критерії підбору

  Серед основних факторів та особливостей вибору слід врахувати кілька нюансів:

  • продуктивність;
  • бренд;
  • об’єм відсіку для води;
  • наявність кавомолки;
  • тип використовуваної сировини.

  Не зайвим буде оцінити особливості обслуговування та наявність гарантії від виробника. З великою кількістю кавоварок та кавомашин можна ознайомитись в асортименті магазину «Фокстрот». Допускається доставка по регіонах України, а також оплата як готівкою, так і за допомогою картки. Асортимент постійно доповнюється новими та сучасними рішеннями.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!