Керівником апарату Івано-Франківської ОДА призначили Ірину Тимчук

  • Сьогодні, 5 серпня, голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук представила колективу облдержадміністрації нового керівника апарату ОДА Ірину Тимчук.

    «До виконання важливих функцій державотворення на Прикарпатті долучається молодий креативний фахівець Ірина Тимчук, – зазначила під час представлення Світлана Онищук. –  Переконана, що її відповідальне ставлення до роботи, вміння приймати виважені та конструктивні рішення будуть спрямовані на розвиток Івано-Франківщини».

    Перед нею постануть важливі питання щодо забезпечення діяльності обласної державної адміністрації, налагодження співпраці із центральними органами виконавчої влади, територіальними громадами краю.

    Вітаючи Ірину Тимчук із призначенням на посаду, керівниця області побажала їй плідної роботи на благо Прикарпаття. Натомість новопризначена керівник апарату облдержадміністрації подякувала за високу довіру, висловлену керівництвом, та запевнила, що її пріоритетами у роботі будуть професіоналізм, відповідальність та людяне ставлення до кожного.

  • Докторка наук Світлана Онищук, пропрацювавши два роки заступницею голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації, пересіла у крісло голови. Вона стала першою жінкою, яка очолила нашу область. «Галицький кореспондент» поговорив з нею про чиновництво, кар’єру, гендерні питання та сім’ю.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!