Кітчу не буде: у Франківську роздумують над туристичною родзинкою

 • Над написом, котрий повинен стати однією із туристичних родзинок Івано-Франківська, все ще роздумують. Однак банального варіанту, скопійованого із логотипа Нью-Йорка, в місті не буде.

  Про це у коментарі “Галицькому кореспонденту” розповів Михайло Смушак, директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою.

  “Ми опрацювали це питання. Наша позиція наступна: робити простий напис “Я люблю Івано-Франківськ” – це дуже банально, це буде, як у Вінниці, Тернополі та інших містах, і це просто нецікаво. Ми думаємо над тим, який символ зробити для нашого міста. Він однозначно буде унікальним, таким, якого більше не буде ніде. А мавпувати Нью-Йорк чи Амстердам ми не маємо на меті,” – сказав Михайло Смушак.

  За його словами, наразі не визначено ні місце встановлення майбутнього символа міста, ні кінцевий строк реалізації проекту.

  Читайте також: Руслан Марцінків доручив встановити в місті напис “Я люблю Івано-Франківськ”

  Зазначимо, що ще у жовтні 2017-го року архітектор Андрій Назаренко звернувся з відкритим листом до міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

  “Сьогодні ідею такого знаку можна сміливо вважати неактуальною через її надмірне використання (переважно, в пострадянських державах), що суперечить меті — підвищенню впізнаваності міста. Всі ці логотипи є плагіатом на розроблений Мілтоном Глейзером в 1977-му році лого «I♥NY», який був частиною однойменної рекламної кампанії і став іконою поп-культури. Водночас, у світі є чимало прикладів вдалих, різноманітних та унікальних інсталяцій з назвами міст. Закликаю вас не повторювати помилку інших міст та не реалізовувати інсталяцію у форматі «Я ♥ Івано-Франківськ», ані у вигляді проекту Теплого Міста, ані в жодному іншому, натомість підшукати вдаліший формат”, – писав тоді Андрій Назаренко.

  Фото ілюстративне

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!