КНДР заявила, що втручання у роботу її супутника-шпигуна вважатиме оголошенням війни

 • Також зазначається, що Пхеньян відповість на будь-яке втручання США знищенням американських супутників-розвідників.

  Влада Північної Кореї заявила, що будь-яке можливе втручання у роботу її розвідувального супутника розцінюватиме як “оголошення війни”. Про це повідомляє Yonhap, передає “Укрінформ”.

  Зокрема, у заяві представника міністерства оборони Північної Кореї сказано, що КНДР не ігноруватиме “ворожість Космічних сил США до розвідувального супутника КНДР”, що є “викликом суверенітету КНДР, а точніше, оголошенням війни проти неї”.

  “У разі, якщо США намагатимуться порушити законну територію суверенної держави, незаконно та несправедливо використовуючи новітні технології, КНДР розгляне можливість застосування заходів у відповідь для самозахисту. Щоб підірвати або знищити життєздатність американських супутників”, – заявив представник Міністерства оборони Північної Кореї.

  Нагадуємо, 22 листопада КНДР заявила, що успішно вивела на навколоземну орбіту супутник-шпигун і планує найближчим часом запустити ще кілька таких космічних апаратів. Усе – щоб забезпечити свої розвідувальні можливості.

  Україна, Японія, Південна Корея та Сполучені Штати й решта західних держав рішуче засудили запуск супутника КНДР з використанням балістичних технологій. Також закликали припинити будь-які дії, що становлять загрозу миру і стабільності на Корейському півострові та в цілому світі.

  До теми: США, Японія та Південна Корея підтвердили, що КНДР постачає зброю до Росії

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!