«Княгиня України 2019»: 24-річна франківка стала другою віцеміс (фото)

 • Учора, 14 грудня, у Чернігівському драмтеатрі відбувся гранд фінал національного конкурсу краси «Княгиня України 2019».

  Взяли участь в ньому 20 дівчат, які перемогли у своїх відбіркових регіональних конкурсах. Вони представляли такі міста як Львів, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Харків, Луцьк, Вінниця, Житомир, Суми, Полтава, Тернопіль, Чернівці та Чернігів.

  У дівчат було кілька виходів, зокрема в коктейльних сукнях та у купальниках. Провели також інтелектуальний конкурс із запитаннями від зіркового ведучого Дмитра Коляденка та глядацького залу.

  Івано-Франківськ представляла 24-річна Оксана Баранецька. Вона була гідною представницею міста на конкурсі краси, тому отримала титул другої віцеміс. Дівчина розповідає, що справжня міс – це стан душі. Вона повинна бути не тільки красивою, а й талановитою, доброю, транслювати у світ позитивну енергію.  

  “Це неймовірне шоу краси. Я люблю сцену та людей, тому отримала надзвичайне задоволення, коли представляла наш край. Також на інтелектуальному конкурсі я проявила свій талант, декламуючи власний вірш. Вважаю, що в житті потрібно використовувати всі шанси, які дає життя. І я щаслива, що представляла Івано-Франківськ на Всеукраїнському конкурсі”, – говорить Оксана. 

  Нагадаємо, франківка Оксана Баранецька у свої 24 роки стала фіналісткою престижного конкурсу краси «Міс Україна Всесвіт». Дівчина розповідає, що це була її давня мрія і їй давно вже хотілося стати його учасницею. Більше у статті – “Культ особи: Оксана Баранецька“. 

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!