Книжка про викрадення росіянами українських дітей “Злочин без покарання” отримала дві нагороди у США

 • Книжка про злочини Росії в Україні, зокрема й про викрадення дітей, “Злочин без покарання” отримала дві нагороди премії ADC Annual Awards у США. Про це йдеться на сайті премії, передає Суспільне Культура.

  Книгу “Злочин без покарання” спільно створили креативна агенція Bickerstaff.734, Українська академія лідерства і Міністерство закордонних справ.

  “Як виразити словами той біль, жах і праведний гнів українських матерів, чиї діти були викрадені російськими окупантами? 6000 дітей… Мабуть, ніяк. Але якщо спробувати, то вийде 50-кілограмова книга на 6000 сторінок”, — описують її упорядники.

  Злочин без покарання
   

  На обкладинці видання написано “Нова російська класика”. Упорядники зазначають, що досі ніхто не відповів за депортацію українських дітей, тож наразі це злочин без покарання. Саме тому студенти УАЛ вирішили показати, як виглядає “сучасна російська класика”.

  «Злочин без покарання
   
  «Злочин без покарання

  Упорядники також зазначають, що сама вага та об’єм книги є символічними, оскільки відображають тяжкість злочинів та неспростовні докази. Більшість сторінок книги з позначкою “все ще триває”, оскільки матеріали справи будуть відкриті для громадськості лише після того, як злочинці постануть перед судом.

  Книжку презентували у НАТО, Європарламенті, Раді Європи, а також у Польщі, Німеччині, Франції, Бельгії та Австрії.

  Вона отримала нагороду у категоріях:

  • Design for Good / Publication Design
  • Books / Limited Edition / Private Press / Special Format

  Щорічна премія ADC Annual Awards уже 102-й рік поспіль відзначає найкращих у сфері дизайну і реклами. А переможців обирають із понад 10 000 заявок.

  До теми: Українські книжки внесли до списку найкращих дитячих видань у Японії за 2023 рік

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!