Коефіцієнти на футбол в БК Leon

 • Однією з ключових деталей для бетторів і любителів ставок на спорт є величина котувань, які пропонує під окремі види спорту букмекер. Оскільки багато БК роблять найбільшу ставку на футбол, гравці очікують хороших коефіцієнтів від компанії. Розберемося, чи вигідно робити ставки на спорт в БК Leon і надамо детальний опис маржинальностей  БК під окремі чемпіонати.

  Футбольна лінія в БК Leon

  Вхід на офіційний сайт букмекерської контори Леон в Україні здійснюється без використання дзеркала або спеціального браузера. Після реєстрації нового користувача або авторизації, гравець може вибрати будь-яку подію в лінії букмекера і зробити ставку на спорт.

  В оглядах Leonbets часто пишуть про те, що в компанії досить широка лінія. Можна знайти не тільки топові турніри і чемпіонати, а й менш популярні – наприклад зустрічі других і третіх дивізіонів по країнах, змагання між жіночими командами та інше. У добу на сайті доступні по кілька сотень матчів одночасно. А в режимі онлайн не менше 80.

  Але ось з розписом справи йдуть гірше – в той час як конкуренти пропонують до 1500 ринків на ту ж Ла Лігу, у БК Леон представлено не більше 600 маркетів для ставки на спорт. Що стосується менш популярних матчів – ще менше опцій вибору (наприклад, близько 100-120 на матчі ізраїльських команд).

  Проте, вибір досить великий. І, як відзначають користувачі, коефіцієнти дійсно вище, ніж у деяких конкурентів.

  Футбольна лінія в БК Leon

  Маржа в Leonbets

 • Формуються коефіцієнти з урахуванням відсотка вигоди букмекера. Занижуючи маржинальність на футбол, компанія збільшує прибуток за рахунок інших видів спорту. На сайті БК можна робити ставки за вигідними котируваннями, але вони завжди залежать від декількох факторів – популярності матчу, попиту на перегляд гри і інших.

  Леон пропонує ставки на футбол з такою маржею:

  1. Топові матчі (АПЛ, Ла Ліга, Серія А, Чемпіоншип і т.д.) – від 1.5 до 3%.
  2. Менш популярні (перші дивізіони інших країн, включно з Україною) – до 3.5-4%.
  3. Другі дивізіони більшості країн з лінії – до 5%.
  4. Молодіжні турніри – до 6%. Але зустрічаються такі в прематче вкрай рідко.

  Під час події (на вкладці лайв) маржа росте на 0,5-1%.

  Порівнюючи компанію з конкурентами, які люблять накручувати маржу в 7-9% на футбольні матчі друге і третє дивізіонів, можна сміливо заявити, що Леон дійсно вигідний для ставок на цей вид спорту. Також компанія нерідко надає підвищені коефіцієнти у вигляді бонусу на окремі матчі, але за цим потрібно стежити на сайті.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!