Кого з відомих прикарпатців вважають найкрасивішими людьми України

Журнал Viva вже десятий рік поспіль обирає найкрасивіших людей України. До переліку найкрасивіших конкурсу “Viva! Найкрасивіші 2018”.щорічно потрапляють відомі співаки, актори, телеведучі та інші відомі українці.

Голосування за найкрасивішу жінку та чоловіка 2018 року у конкурсі стартувало 5 грудня. За звання переможців X ювілейної церемонії найкрасивіших позмагаються 63 жінки та 63 чоловіка.

Серед номінантів на це звання потрапило одразу кілька прикарпатців. Серед чоловіків своїй голоси Україна може віддати за Юрія Горбунова.

“Телеглядачі люблять його як ведучого проектів «Голос країни» та «Голос країни. Діти», кіномани – за «Останнього москаля», театрали йдуть дивитися Горбунова в антрепризах. Очевидно: Юрій – трудоголік, людина, віддана професії, без нього рідко обходиться який-небудь цікавий проект. Але всі ці іпостасі відійшли на другий план у порівнянні з новим образом Юрія – люблячого чоловіка Катерини Осадчої й найніжнішого батька маленького Ванечки, який народився на початку 2017 року”, – йдеться на сайті Viva.

 Прекрасну частину людства представляє Ірма Вітовська.
“Одна з найяскравіших актрис українського театру. Воістину, цій жінці підвладно зіграти все: від драматичних ролей до комедійних, в яких сповна проявляється її неабиякий комічний талант. Ірма не боїться експериментів: виступила продюсером амбітного театрального проекту «Афродизіак». Активна учасниця благодійних акцій. На спектаклі за її участю, такі, як «Сталкер», «Різанина», «Оскар і Рожева дама», квитки розкуповуються миттєво. Виховує сина Ореста, щаслива в шлюбі з бізнесменом Віталієм Ванцою”, – характеризують актрису.
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!