“Колекціонер” ліхтарів і лампочок із Калуша відсидить майже три роки у в’язниці

Калушанин відсидить майже три роки у в’язниці за те, що вкрав кілька ліхтарів і світильників. Дивну “колекцію” він збирав кілька місяців.

Із матеріалів справи відомо, що чоловік уже кілька разів відбував покарання у місцях позбавлення волі. За крадіжки — чотири рази, пишуть “Вікна”.

У лютому він знаходився неподалік житлового будинку, що по вулиці Стуса, 10, де у під’їздах будинку побачив LED-ліхтарі. Два такі ліхтарі він і поцупив. За кілька днів злочинець уже посеред дня викрав світильники з датчиком руху із економними лампами із під’їзду на вул. Українській, 2а. Загалом своїми діями він заподіяв шкоди ЖЕКам міста приблизно на сімсот гривень.

Найбільш цінною виявилася діодна лампа, встановлена на зовнішній стіні будинку на пр. Л. Українки, 15. Її вартість оцінили у 1200 грн.

У суді чоловік визнав свою вину визнав та повідомив, що викрадені речі він продав, а гроші використав на власні потреби. Проте, враховуючи, що на момент розгляду справи в суді по ньому вже був оголошений вирок щодо іншої крадіжки, суд був змушений визначити остаточне покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим або шляхом повного чи часткового складання призначених покарань. Зрештою, вироком суду йому призначено два роки і вісім місяців в’язниці.

Читайте до теми: У Калуші поліція затримала 17-річного юнака за крадіжку

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!