Коломийська «десятка» виклала відео, як собака випадково знешкодив вибухівку

 • На сторінці 10 гірсько-штурмової бригади з’явилося відео, як собака випадково «зняв» вибухівку, яку окупанти підготували для бійців.

  «15 квітня. Ранок, 7 година, Новгородське. Російським окупантам немає спокою. ПОМ-2 «Отек». Три штуки. На щастя, без жертв. Цю ПОМку, яка на відео, випадково “зняв” собака. Пес живий», – зазначили бійці.

  Крім того, 12 квітня вони повідомили, що цинізму російських окупантів знову не має меж. Після 14 години, представники російсько – окупаційних військ, провели дистанційне мінування житлового сектору населеного пункту Зайцеве,  що на Донеччині.

  Три міни ПОМ-2 “Отек” при цьому встали на бойовий взвод, при чому одна з них влучила в домоволодіння. На щастя, господарі в ньому тривалий час не мешкають. Дивом не постраждало літнє подружжя, яке мешкає в будинку поряд.

  «Весь цивілізований світ знає, що Україна є підписантом Оттавської конвенції, що в нас знищені протипіхотні міни ПОМ-2 і на озброєнні ЗСУ їх не має! І, не зважаючи на це, окупанти, розраховуючи, мабуть, на мешканців далекого Зауралля, яким власну свідомість та критичне мислення заміняє телевізор, ще на частині цього страшного боєприпасу білим маркером нанесли написи, які ставлять за мету дискредитувати Збройні Сили України. Намалювавши символіку третього рейху на стакан міни, окупанти підсвідомо виказали свою сутність та прихильність ідеям націонал – соціалізму. Як то кажуть, діди воювали, але не відомо з якого боку.  Сьогодні, на щастя, минулось, та втрат в Зайцевому немає. Про те, що трапилось повідомили наших міжнародних партнерів – місію МКЧХ, та ОБСЄ», – повідомляють бійці «десятки».

 • Нагадаємо, На Сході загинув боєць коломийської “десятки”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!