Коломия потрапила до трійки фіналістів всеукраїнського конкурсу цифрових ідей

 • Коломия увійшла у трійку переможців першого етапу конкурсу цифрових ідей від ініціативи «Дані міст». До фіналу також потрапили Полтава і Луцьк, інформує “Дзеркало Медіа“.

  Про це повідомляється на сторінці “Відкриті дані міста” – ініціативи з просування ідеї відкриття міських даних, важливих для кожного жителя міста:

  “Повірте, зробити вибір серед такої кількості заявок було досить складно, адже кожна ідея, яка була нам надіслана цікава, оригінальна та корисна для суспільства. Проте шляхом довгих перемовин і уточнень ми мали обрати лише трьох переможців першого етапу”, – йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, три міста, обрані оргкомітетом, переходять до наступного етапу конкурсу, аби поборотись за призове місце. На цьому етапі фіналісти формують команди. Кожна з них має складається із щонайменше чотирьох осіб – двох представників міської ради та двох представників місцевого громадянського суспільства, зацікавлених у відкритих даних.

  Після цього розпочнуться консультації щодо проведення тренінгу, а також триватиме оцінка наявності потрібних наборів відкритих даних.

  Нагадаємо, у рейтинзі “Прозорих рад” Коломийська опинилась на першому місці.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!