Коломиян просять подавати пропозиції на перейменування вулиць

 • Коломиян закликають подавати пропозиції на перейменування вулиць у громаді.

  У Коломийській громаді назви вулиць, які стосуються російських діячів, буде змінено, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку міського голови Богдана Станіславського.

  За його словами, процес перейменування вже триває. Загалом він займає два місяці, бо роблять все відповідно до закону. Деякі пропозиції від коломиян вже є, але чекають ще.

  Подавайте свої ідеї за посиланням або в управління містобудування Коломийської міської ради. Приймання пропозицій триватиме до 25 липня.

  Незабаром відбудеться перше засідання топонімічної комісії, до якої, зокрема, входять науковці, краєзнавці, військові, громадські активісти. Вони розглядатимуть подані людьми пропозиції. На кінець липня комісія підготує по декілька варіантів того, які назви може отримати кожна вулиця. Далі жителі громади голосуватимуть за найменування, що їм найбільше до вподоби. Процес обговорення завершиться громадськими слуханнями 1 серпня, де затвердять остаточні варіанти.

  Нам важливо позбутись російських назв саме зараз. Прийшов час, щоб російський слід зник із наших життів, з наших думок, з наших вулиць, з України”, – йдеться в дописі.

  До теми: Збирають пропозиції: у Яремче перейменують декілька вулиць

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!