Коломиянам презентували диск з музикою А.Кос-Анатольського

яУ Музеї історії міста Коломия мешканцям міста та гостям свята Спас 19 серпня презентували диск із музикою відомого композитора Анатолія Кос-Анатольського. Уродженця Коломиї (1.12.1909) у виконанні Олександра Козаренка.

IMG_2133

Олександр Козаренеко – відомий композитор, піаніст, музикознавець, професор,коломиянин, якому небайдужа доля творів Анатолія Кос-Анатольського і який багато зробив для появи цієї антології-диска.

На презентації, на яку завітали відомі коломияни та гості свята, Олександр Козаренко заграв знамениту «справжню коломийську сюїту», перша частина якої – «Коломийка», друга – опрацювання знаменитої пісні Ісидора Воробкевича «Над Прутом у лузі хатина стоїть», третя частина – «Аркан».

На таку знаменну подію приїхала також дружина Кос-Анатольськього Надія Андріївна Кос, яка розповіла, що востаннє була в цьому місті на святкуванні 750-ї річниці і дуже рада, що має змогу через 25 років споглядати приємні зміни в Коломиї.

Диск вийшов за фінансового сприяння Адріана і Михайла Косів нещодавно, а був записаний ще 4 березня 2015 року.

Загальна тривалість антології – 56 хв. 43 сек.. у нього ввійшли такі відомі твори композитора, як “Гірська легенда”, “Ноктюрн”, “Гуцульська токата”, “Коломийка”, “Аркан” та ін.

 

Ми вже писали, що на 775-й день народження Коломиї місцевий художник і скульптор  Олег Лобурак подарував улюбленому містові… бронзового кота.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!