Коломиянка, яку підозрюють у коронавірусі і втечі з лікарні, гуляє селом, – депутат

 • 39-річна жінка з Коломийщини з підозрою коронавірусу втекла з київської лікарні після того, як повернулася із Бельгії. Тепер люди кажуть: вона вдома і не самоізолювалася.

  За інформацією “Дзеркало Медіа“, жінці у столиці зробили три швидких тести, два з них показали негативний результат, а третій тест був позитивним.

  Згодом пацієнтка вирішила покинути лікувальний заклад і, ймовірно, планувала повернутися  додому на Коломийщину. На дзвінки не відповідала, на контакт з лікарями не виходила. 

  Журналістам “Галицького кореспондента” стало відомо, що до інфекційної лікарні справді поступала коломиянка, котра повернулася з-за кордону, втім про жодні тести інформації не надавала і поїхала додому із сім’єю, аби самоізолюватися. 

  Депутат Івано-Франківської обласної ради Дмитро Лащук розповів, що у селі Молодятин кажуть, що жінка повернулася додому і не дотримується правил самоізоляції. 

  “За словами односельців, вона не сидить вдома. Гуляла, виходила у магазин, кажуть навіть, що магазин, в який вони заходили закрили”, – каже Лащук. 

  Він також просить у компетентних органів з’ясувати, чи є загроза для місцевих мешканців, та як потрібно діяти у такій ситуації.

  Нагадаємо, на Прикарпатті діагностували коронавірус у поліцейського та священника

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!