Коломиянин хоче встановити новий рекорд України та проплисти під кригою 60 метрів

 • 13 березня експерти Національного Реєстру Рекордів здійснять фіксацію безпрецедентного запливу на максимальну відстань людини під кригою. Заплив відбуватиметься на затримці дихання і без будь-якого додаткового спорядження.

  Про це повідомила керівник Національного Реєстру Рекордів Вєтрова Лана.

  «На рекорд претендує 38-річний Олексій Гуцуляк із міста Коломия на Івано-Франківщині, який у 2013 році встановив рекорд найтривалішого перебування людини без одягу під снігом тривалістю 60 хв 8 сек. Нагадаємо, що цей рекорд було внесено до світової Книги Рекордів Гіннеса. Цього разу фрідайвер має намір встановити новий рекорд – під кригою. Не дивлячись на те, що прогнозована темпаратура води очікується не більше 3 градусів, заплив в крижаній воді буде здійснено без гідрокостюму. Експерти очікують, що рекордсмен зможе подолати відстань під кригою понад 60 метрів.

  Нове досягнення демонструє унікальні можливості людського організму – не лише тривалості затримки дихання, а й перебування під кригою тривалий час», – пише  Лана Вєтрова.

  Встановлення цього екстремального рекорду відбудеться 13 березня о 15.00 за адресою: Івано-Франківська область, м. Коломия, міське озеро.

  Читайте також: У Печеніжинській ОТГ встановили рекорд з масового виконання аркану

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!