“Дякую Юрію за небайдужість і за те, що так швидко відгукнувся на прохання про допомогу. Тепер ми можемо приступити до створення самого комплексу та його наповнення. Не втомлююсь повторювати, що коломияни – неймовірні. Наші об’єднані зусилля дозволяють оперативніше та якісніше допомагати військовим. Це важливо, бо показує, що Коломия – надійний тил”, – написав на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Коломиї Богдан Станіславський.
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/08/299427457_502423241887394_9171318677346877225_n-449x600.jpg)