Коломиянин, який зарізав батька, отримав 7,5 років ув’язнення

 • Коломийський міськрайонний суд виніс вирок жителю Коломийщини, який зарізав батька.

  2 вересня 2023 року на ґрунті довготривалих неприязних відносин між родичами виник черговий конфлікт, під час якого обвинувачений неодноразово наніс потерпілому удари руками та ногами в обличчя та інші частини голови. Після цього потерпілий вийшов з цієї кімнати будинку, де проживав обвинувачений, та пройшов до місця свого проживання, а саме – у кімнату літньої кухні.

  Обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, усвідомлюючи небезпеку скоєного, підійшов до потерпілого та розкладним ножем наніс потерпілому три удари в грудну клітку, шию та праве плече. Від сильної втрати крові потерпілий помер.

  Допитаний у суді обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого злочину по суті визнав частково, а саме лише щодо заподіяння смерті потерпілому.

  Обвинувачений повідомив, що конфлікт стався з приводу того, що останній не бажає працевлаштуватися. Бажаючи припинити цей конфлікт, обвинувачений вийшов з кімнати будинку та пішов до приміщення літньої кухні. Однак невдовзі після цього потерпілий прийшов в це приміщення, тримаючи в руках вила, якими він завдав ударів обвинуваченому, спричинивши тілесні ушкодження, в тому числі і ті, які призвели до втрати кінцевої фаланги одного з пальців на руці. Вказані дії спричинили виникнення у обвинуваченого стану афекту, внаслідок чого він і наніс удари ножем потерпілому, хоча обвинувачений перебував у такому психічному стані, що не пригадує як саме їх наносив.

  Суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України, та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на строк сім років та шість місяців.

  Строк відбуття засудженим вказаного покарання рахуватимуть з дня його фактичного затримання, тобто з 02.09.2023 року.

  До набрання даним вироком законної сили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, застосований до обвинуваченого, залишили без змін.

  До теми: Залишив помирати на дорозі: на Прикарпатті судитимуть винуватця ДТП, у якій загинув велосипедист

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!