Коломию відвідала представниця ООН (фото)

 • Йдеться про програмну аналітикиню Програми розвитку ООН Марію Гуцман. Також відвідав Коломию Домінік-Гайдн Брейтвейт – регіональний радник з питань конфліктів посольства Великої Британії в Україні та їхні колеги.

  “Вони є представниками надійних партнерів, завдяки яким у нашій громаді реалізовано вже не одну ініціативу. Тож мав нагоду особисто подякувати поважним гостям за це, разом переконатись, як працюють наші спільні проєкти та розказати, як живе місто після початку повномасштабної війни”, – розповідає мер Коломиї Богдан Станіславський.

  Але розпочав нашу розмову зі слів вдячності народу Великої Британії за всю ту допомогу, яку зараз отримує Україна. Для нас дуже цінно розуміти, що маємо таких хороших і надійних друзів.

  У рамках візиту побували у ЦНАПі, де продемонстрували гостям інклюзивність закладу, адже один з наших спільних пріоритетів – доступність адміністративних послуг для маломобільних груп населення. Ключовим у цьому є автомобіль та мобільний кейс для надання адмінпослуг, які ми отримали від партнерів. Крім того, в ЦНАПі віднедавна встановлені зчитувачі ID карточок, які удосконалюють процес надання адміністративних послуг. Гості на власні очі могли побачити, як це все працює.

  Читайте також: Британія відкрита для надання Україні зброї більшої дальності

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!