Коломию відвідав президент Американської торговельної палати в Україні

Президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер відвідав Коломию. Про це повідомили в пресслужбі міської ради.

Спільно з заступником голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Дмитром Романюком, заступником міського голови Романом Остяком і керівництвом райдержадміністрації та районної ради, Андрій Гундер з робочим візитом завітав на завод LEONI:

“Україна потрібна для іноземного бізнесу. Американська торговельна палата виступає також і як платформа, де компанії обмінюються досвідом ведення бізнесу, тому дуже важливо почути реальні історії підприємств, які реально працюють в Україні, не тільки в Києві”, – розповів Андрій Гундер.

Директор заводу Руслан Грем розповів про успіхи і про те, які виклики постають перед компанією та як вдається їх вирішувати. Так, за його словами, у 2019 році проблемою, мабуть, для всіх експортерів стали різниці курсу валют, тому довелося адаптовуватися до таких реалій. Також він поділився досвідом, як LEONI вирішує проблему з персоналом. На базі коломийського політехнічного коледжу відкрили IT-кластер, де готуватимуть фахівців для заводу.

У міській раді зазначили, що Коломия зацікавлена в інвестиціях, тож такий діалог іноземних представництв, влади і бізнесу є дуже важливим.

Нагадаємо,Коломия потрапила до трійки фіналістів всеукраїнського конкурсу цифрових ідей.

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!