Командира 10 Гірсько- Штурмової Бригади нагородили “Хрестом бойових заслуг”

  • Павліну Николаєвич – командира гранатометного відділення 10 Гірсько- Штурмова Бригада (базується в Коломиї Івано-Франківської області) нагороджено відзнакою Глави держави «Хрест бойових заслуг».

    Про це повідомляє Оперативне командування “Захід”.

    Командир гранатометного відділення, сержант Павліна Николаєвич у червні цього року на Луганщині зупиняла ворога, який переважав у кількості особового складу й техніки, та зірвала ворожі наступи. 23 червня поблизу населеного пункту Верхньокам’янка під час наступу противника відкрила вогонь з гранатомета й особисто знищила один БМП-2 та п’ятьох піхотинців. Потрапивши в оточення, керувала відведенням групи в безпечне місце, зберігши життя і здоров’я товаришів по службі.

    “Хрест бойових заслуг” – це державна нагорода України, нагорода Президента України, яку вручають воїнам за визначну особисту хоробрість та відвагу, або видатний героїчний вчинок під час виконання бойового завдання в умовах небезпеки для життя та безпосереднього зіткнення з ворогом, а також за визначні успіхи в управлінні військами під час бойових дій.

  • До теми: Прикарпатських бійців нагородили Подякою Голови Верховної Ради

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!