Комісія щодо забудови довкола озера виступає за розробку детального плану території навколо озера

  • Сьогодні, 24 травня, відбувається засідання тимчасової комісії щодо незаконної забудови на берегах міського озера в місті Івано-Франківськ.

    Контрольна комісія звертатиметься до директора Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини виконавчого комітету Нижника Д.І. з пропозицією виступити замовником розробки детального плану території навколо міського озера та невідкладно протягом трьох робочих днів підготувати на найближчу сесію ради проект рішення сесії ради “Про дозвіл на розробку детального плану території навколо міського озера”.

    Комісія пропонує провести громадські слухання щодо проекту детального плану території навколо міського озера. Також рекомендує департаменту містобудування невідкладно оновити програму ведення містобудівного кадастру та забезпечити у зручний та в доступній формі публікацію всіх даних містобудівного кадастру на офіційному веб-сайті виконавчого комітету міської ради.

    Комісія пропонує міському голові Івано-Франківська взяти на особистий контроль питання розробки детального плану території навколо міського озера та включити до порядку денного наступної сесії проект рішення про дозвіл на розробку детального плану території навколо міського озера.

  • Нагадаємо, у Франківську сьогодні не вдалось вирішити питання законності скандальної забудови поблизу міського озера.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!