Конгрес США ухвалив проєкт фінансування роботи уряду без допомоги Україні

 • Ініціативу підтримали 87 сенаторів, 11 висловилися проти.

  Сенат Конгресу США ухвалив тимчасовий бюджет уряду без допомоги Ізраїлю та Україні, який 14 листопада схвалили Палата представників. Про це пише Reuters, передає УНН.

  Ухвалений Конгресом документ направили на підпис президенту США Джо Байдену. Очікують, що він його підпише, щоб уникнути шатдауну.

  Тимчасовий план передбачає продовження фінансування роботи деяких урядових програм та відомств, що займаються, зокрема, питаннями сільського господарства, енергетики, військового будівництва, транспорту та житла, до 19 січня 2024 року.

  Фінансування роботи інших відомств та програм пропонується продовжити до 2 лютого 2024 року. Законопроєкт не передбачає виділення фінансування на підтримку Ізраїлю та Україні.

  Байден, який зараз бере участь у саміті Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва у Сан-Франциско, має підписати документ до 18 листопада.

  Зазначається, що неодноразові суперечки щодо надання фінансування для підтримки роботи уряду – найважливішої функції Конгресу – не дозволили законодавцям вжити заходів щодо інших пропозицій, включаючи прохання Байдена про надання 106 мільярдів доларів допомоги Ізраїлю, Україні та охороні кордонів США.

  Читайте також: Ми не бачимо бажання Путіна вести переговори про прийнятний мир, – Столтенберг

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!