Контактували з померлою: У двох франківських медсестер виявили коронавірус, поліцейську – перевіряють

Сьогодні, 23 березня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада т.в.о. голови облдержадміністрації Віталія Федоріва з приводу ситуації з коронавірусом.

Мова йшла про ситуацію з захворюваністю на коронавірус та про карантинні заходи, що вживаються в області. Зокрема, говорили про людей, які контактували з жінкою, померлою від коронавірусу.

“Дві медсестри з інфекційної лікарні зараз знаходяться в ізольованих боксах і проходять симптоматичне лікування. Вони контактували з чоловіком померлої і надавали йому допомогу. У них виявили коронавірус”, – сказав головний санітарний лікар Прикарпаття Руслан Савчук.

Також чоловіка померлої опитувала працівниця поліції. Її зараз теж перевіряють на коронавірус.

“Вона також сьогодні знаходиться в обласній клінічній інфекційній лікарні. Її матеріал, тобто мазок, відправили до референс-лабораторії у Києві, чекаємо результатів”, – додав Руслан Савчук.

Він повідомив і позитивну звістку – у сина померлої тест на коронавірус дав негативний результат, інфекція не підтвердилася. Наразі в київську лабораторію з Прикарпаття спрямували 38 зразків біоматеріалу.

Нагадаємо, На Прикарпатті виявили трьох нових хворих на коронавірус

19 березня в Івано-Франківську виявили перший випадок захворювання на коронавірус. Жінка померла в інфекційній лікарні. Їй було 56 років. Згодом виявили ще один випадок захворювання на Прикарпатті. Жінка, жителька Тисмениці, приїхала з Франції.

Через поширення коронавірусу уряд встановив режим надзвичайної ситуації в Івано-Франківській області.

Крім того, в Івано-Франківську з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції вирішили зупинити роботу всього окрім аптек, продуктових магазинів та АЗС. А ще з 19 березня в місті перестав курсувати весь громадський транспорт.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!