“Коронавірус був другорядним”, – Руслан Савчук про ще сімох померлих прикарпатців

Сьогодні, 13 квітня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада в обласній державній адміністрації щодо ситуації з коронавірусом.

Т.в.о. голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів розповів, що всього на Прикарпатті від COVID-19 вже померло 24 людини. За вихідні підтвердилося ще сім летальних випадків.

“У більшості померлих були супутні захворювання – патології легень, діабет і інші хвороби”, – сказав Віталій Федорів.

Головний санітарний лікар Івано-Франківщини Руслан Савчук пояснив, що в Рожнятівському районі помер 38-річний чоловік, в Івано-Франківську – четверо людей віком: 54, 59, 59 та 78 років, у Галицькому районі – 61-річний пацієнт та у Надвірнянському – 55-річний чоловік.

“Там справді були супутні захворювання, і я вважаю, що саме вони були основними. А інфікування коронавірусом було другорядним. Усі померлі – чоловіки, у чотирьох аналізи підтвердили прижиттєво, у трьох – посмертно”, – зазначив Руслан Савчук.

В загальному станом на 13 квітня зафіксували дев’ять смертельних випадків в Івано-Франківську, п’ять – у Надвірнянському районі, по два – у Рожнятівському, Калуському та Тисменицькому районах, ще по одному – у Тлумацькому, Галицькому, Коломийському районах та в місті Болехів.

Нагадаємо, станом на 13 квітня в Україні зафіксували вже 3102 випадки COVID-19, на Прикарпатті – 300

До теми: На Івано-Франківщині вперше зафіксували коронавірус у дитини

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!