«Коронавірус: змінити світ любов’ю»: Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ презентувала фільм (відео)

 • Сьогодні, 21 травня, відбулася прем’єра документального фільму про діяльність Антикризового координаційного центру Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ під час пандемії COVID-19 під назвою «Коронавірус: змінити світ любов’ю».

  Фільм презентують у всіх соціальних мережах Архієпархії.

  Стрічка розповідає про основні моменти діяльності Антикризового центру, який розпочав свою роботу 27 березня, і протягом цього часу вже зробив чимало. В ній зібрані коментарі як працівників центру, так і лікарів, на яких в першу чергу була направлена допомога.

  Головне гасло фільму виловлене у питанні: «Чим Церква може допомогти й послужити людям в умовах пандемії?». Так, ряд структур Івано-Франківської Архієпархії були залучені у допомозі та боротьбі з цією епідемією.

  Фільм «Коронавірус: змінити світ любов’ю» покликаний розповісти про основні аспекти діяльності центру, аби закликати коло широкої громадськості надалі долучатися до діл милосердя щодня, а особливо, коли цього вимагають важкі життєві обставини.

  З іншого боку стрічка є своєрідним звітом перед усіма, хто відгукнувся на заклик Митрополита Володимира Війтишина та долучився до благодійної збірки на потреби боротьби із пандемією.

 • До теми: Фтизіопульмонологічний центр отримав допомогу від Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

  Коронавірус: змінити світ любов’ю

  Стрічка розповідає про основні моменти з діяльності антикризового центру, який розпочав свою роботу 27 березня, і протягом цього часу вже зробив чимало. В ній зібрані коментарі як працівників координаційного центру, так і лікарів, на яких в першу чергу була направлена допомога.Головне гасло фільму виловлене у питанні: «Чим Церква може допомогти і послужити людям в умовах пандемії?». Відповідаючи на нього, Митрополит Володимир Війтишин створив антикризовий координаційний центр, робота якого направлена на допомогу у боротьбі з пандемією в Архієпархії. Так ряд структур Івано-Франківської Архієпархії були задіяні у допомозі та боротьбі з цією епідемією.Загалом фільм «Коронавірус: змінити світ любов’ю», попри свій короткий хронометраж, а триває він 15 хвилин, покликаний розповісти про основні аспекти діяльності антикризового центру з метою закликати коло широкої громадськості надалі долучатися до діл милосердя щодня, а особливо, коли цього вимагають важкі життєві обставини. З іншого боку стрічка є своєрідним звітом перед усіма, хто відгукнувся на заклик Митрополита Володимира та долучився до благодійної збірки на потреби боротьби із коронавірусною інфекцією.#Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ #Covid-19 #прем'єра

  Gepostet von Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ am Donnerstag, 21. Mai 2020

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!