Кошти на розвиток туризму: проєкти Городенківської громади визнали найкращими

 • Громада Городенки отримає 5 тисяч доларів для реалізації своїх проєктів.

  Із 36 команд лише 4 закінчили курс та їх допустили до захисту проєктів. Це команди Боярської громади з Київщини, Новороздільської з Львівщини, Нововолинської з Волині та Городенківської громади, повідомляє «Галицький кореспондент».

  Їхні проєкти близькі до потреб громади, це – екологія, освіта, медицина й туризм.

  Найуспішнішими, на думку експертів із Київської школи економіки, були два проєкти саме Городенківської міської ради: «Вдосконалення системи вивезення та поводження з твердими побутовими відходами із запровадженням роздільного збору сміття в Городенківській ТГ» і «Стратегія розвитку туризму Городенківської громади як елемент сталого місцевого економічного зростання». Спеціально для презентації городенківчани підготували додатково буклети, щоб якнайкраще розкрити суть своїх проєктів.

  Серед експертів на пітчингу проєктів 26 травня були запрошені представники Польського банку розвитку, Шведської асоціації міст, представник Державного агенства розвитку туризму Ігор Чава, експерти Сергій Замідра, Володимир Кондзьолка, Юрій Грановський, Олександра Койдель, які оцінювали проєкти та їх презентації. Призовий фонд переможців склав 5 тис. доларів.

  Як розповіла начальник відділу проєктів та міжнародного співробітництва Марія Здріла, за отримані кошти планують розробити практичну дорожню карту зеленого туризму з мережею туристичних маршрутів у громаді, яка дозволить ефективно розвивати туристичну інфраструктуру Городенківщини.

 •  Юлія МАРЦІНІВ 

  Також читайте, що у Галицькому національному парку з’явилися “будиночки для комах”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!