Косівщина отримала новий туристичний сайт

В управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації повідомили, що у травні запустили в тестовому режимі новий тематичний веб-портал. Він присвячений туризму Косівщини.

Сайт https://kosiv.life створений спільними зусиллями громадської організації «Гуцулики» та Косівського районного туристично-інформаційного центру з метою популяризації туристичної привабливості Косівщини і створення комплексної пропозиції відпочинку для екскурсантів і туристів. На сайті відвідувачі матимуть змогу ознайомитись із туристичним потенціалом краю, пропозиціями індустрії гостинності (заклади розміщення і харчування), музеями, атракціями, актуальними подіями, акціями тощо, повідомляє “Івано-Франківщина туристична”.

Турист матиме можливість відслідковувати знижки на певні продукти – проживання, харчування, екскурсії, тури, майстер-класи – і бронювати їх заздалегідь в режимі онлайн.

Сайт наразі перебуває у процесі технічних налаштувань, розробники працюють над його удосконаленням, наповненням тематичних розділів відповідним контентом, намагаються зробити веб-ресурс максимально зручним та легким у користуванні. 

Повноцінний запуск туристичного порталу «Kosiv.Life» відбудеться на початку літа.

Нагадаємо, на дорогах Франківщини з’являться нові туристичні знаки

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!