Косівський район у “червоній” зоні: що це означає

 • За повідомленням КНП «Косівська ЦРЛ» Косівської районної ради за вихідні дні зареєстрували 65 нових випадків захворювання на COVID-19.

  Хворобу виявили в жителів сіл Рожнів, Яворів, Шепіт, Вербовець, Город, Рибне, Черганівка, Старі Кути, Смодна, Старий Косів, Кобаки, Тюдів, Хімчин, Баня-Березів, Уторопи, смт. Кути, м. Косів. Про це повідомляє Косівська РДА.

  Всього в районі зареєстрували 1794 лабораторно підтверджених випадки захворювання, з них: 110 осіб госпіталізували, 330 осіб на самоізоляції вдома, 1320 осіб одужали і 34 особи померли.

  Як раніше повідомляв «Галицький кореспондент», із 9 листопада Косівський район у «червоній» зоні.

  Тож сьогодні, 9 листопада, під керівництвом голови райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Комісія вирішила з 9 листопада 2020 року на території району додатково запровадити посилені протиепідемічні заходи, а саме: приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури; приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності; відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

 • А також рекомендували закладам загальної середньої освіти при виникненні критичної ситуації із станом захворюваності на COVID-19 вчителів та/або учнів і неможливістю забезпечення якісного освітнього процесу з дотриманням протиепідемічних заходів організувати дистанційне навчання для учнів 5-11 класів.

  Нагадаємо, що у “червоній” зоні є міста Івано-Франківськ, Бурштин, Калуш та Коломия, Галицький, Городенківський, Косівський, Тисменицький та Тлумацький райони Івано-Франківської області.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!